Opcje przeglądania
Kategorie
Dostępność
Nowość
Promocja
 

ABENA

ABENA to duński producent i dystrybutor działający na ponad 90 rynkach na całym świecie w tym także na rynku polskim. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy branżowej ABENA jest zaufanym partnerem wielu firm z branży medycznej i Horeca. Firma ABENA oferuje produkty wysokiej jakości wyprodukowane we własnych zakładach produkcyjnych w Dani, Szwecji i Francji oraz pozyskanych z różnych stron świata. Oferowane przez ABENA produkty należą do najlepszych na rynku, spełniając wymagania dotyczące dokumentacji, przejrzystości, troski o środowisko oraz profesjonalnej obsługi logistycznej. Niebieska marka ABENA uznawana jest za znak jakości i stanowi gwarancję na dostarczane produkty. Marka ABENA zdobyła i nieustannie zdobywa zaufanie coraz większej liczby odbiorców nie tylko dzięki jakości na najwyższym poziomie ale także wartościom, na których opiera swój biznes i codzienną działalność - zaufanie, uczciwość i współpraca. ABENA od 2010 roku należy do Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych jest również członkiem Scandinavian-Polish Chamber of Commerce. 

Na rynku polskim firma ABENA działa prężnie w dwóch sektorach: wyrobów medycznych i opieki oraz opakowań i produktów jednorazowego użytku dla branży Horeca.

Sektor medyczny obejmuje dystrybucję artykułów higienicznych m.in. pieluchomajtki, pieluszki dla dzieci, podkłady higieniczne, wkładki higieniczne itp., artykułów do pielęgnacji ciała, kosmetyków do mycia - mydła, maści, pielęgnacyjne olejki, oliwki, pianki, żele i wiele innych. Produkty dla sektora Horeca to opakowania jednorazowe na wynos i worki na odpady.

Nasza firma jako wieloletni partner biznesowy firmy ABENA nieustannie dąży do zapewnienia naszym odbiorcom profesjonalnej obsługi, unikalnego podejścia i poczucia, że ich potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu. Nam możesz zaufać!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium