Opcje przeglądania
Dostępność
Nowość
Promocja
 

ECO-PRODUCTS

ECO-PRODUCTS to jeden z europejskich oddziałów firmy Novolex - lidera w dziedzinie produkcji innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań opakowaniowych. Firma posiada 57 zakładów produkcyjnych rozlokowanych w Ameryce Północnej oraz w Europie i zatrudnia na obu kontynentach 10 000 pracowników, którzy nieustannie pracują nad zapewnieniem najwyższej jakości oferowanych produktów jak i szybkiej i profesjonalnej obsługi. Produkowane przez firmę Novolex produkty przeznaczone są do pakowania żywności w dostawie i na wynos oraz dla przemysłu spożywczego. Produkty te zapewniają doskonałą wydajność, wygodę, ograniczają marnowanie żywności i wspierają bezpieczeństwo i higienę żywności z korzyścią dla milionów konsumentów, którzy każdego dnia korzystają z nich. Novolex działa w dwóch szerokich segmentach, które obsługują cztery rynki końcowe. Food & Delivery i Performance Solutions. Pierwszy dostarcza produkty do pakowania żywności oraz potraw na wynos i w dostawie. Drugi dostarcza produkty dla sektora przetwórstwa spożywczego i przemysłu. Odbiorcami opakowań z segmentu Food & Delivery są tradycyjne restauracje, restauracje szybkiej obsługi, lokale gastronomiczne, kawiarnie, miejsca rozrywki, stadiony, sklepy spożywcze, cukiernie i firmy cateringowe, które oferują żywność na wynos i w dostawie.  

Segment Performance Solutions obsługuje producentów napojów, producentów wyrobów mleczarskich i cukierniczych. Oferta dla tych branż obejmuje niestandardowe opakowania na słodycze i produkty mleczne, opakowania na mrożonki i torby.

ECO-PRODUCTS to wiodący dostawca opakowań dla gastronomii wykonanych z surowców odnawialnych i pochodzących z recyklingu. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych i autentycznych marek oferująca zrównoważone rozwiązania opakowaniowe. Jako firma, która koncentruje się wyłącznie na opakowaniach przyjaznych dla środowiska jest w stanie zapewnić swoim partnerom korzyści niedostępne na żadnym innym rynku. Oferta ECO-PRODUCTS obejmuje głównie ekologiczne opakowania takie jak talerze z trzciny cukrowej, pojemniki z trzciny cukrowej, miski z trzciny cukrowej, papierowe kubki do napojów, torby papierowe, torebki piekarnicze itp.

Motorem działań firmy jest innowacyjność. Zespoły ekspertów ds rozwoju projektują opakowania, które mogą zmniejszyć wpływ opakowań na środowisko, zaoferują wygodę, obniżą koszty i zminimalizują marnotrawstwo żywności. Ciągłe dążenie do innowacyjności umożliwiło opracowanie unikalnych produktów, które przyczyniły się do rozwiązania problemów środowiskowych na całym świecie. Każdego dnia firma dąży do do rozwoju systemów Zero Waste i pomaga swoim klientom lepiej zarządzać środowiskiem. Firma współpracuje również z szeroko rozumianą branżą, aby zmienić sposób w jaki firmy i konsumenci myślą o odpadach i gospodarce odpadami. Firma może się również poszczycić dwoma światowej klasy zakładami recyklingu folii z tworzyw sztucznych.

Jako wieloletni partner firmy ECO-PRODUCTS w Polsce uczestniczymy w pogłębianiu świadomości ekologicznej na rynku polskim oferując szeroki wachlarz opakowań i rozwiązań ekologicznych przyjaznych dla naszej planety. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium