suma: 0,00 zł do kasy
Wygoda, funkcjonalność, oszczędność - opakowania wielokrotnego użytku 0
Wygoda, funkcjonalność, oszczędność - opakowania wielokrotnego użytku.

Opakowania wielokrotnego użytku są lepsze niż jednorazowe opakowania do żywności

Jeżeli do tej pory nie byłeś przekonany do opakowań wielokrotnego użytku, gdyż jednorazowe pojemniki obiadowe i kubki na kawę kojarzyły ci się z wygodą, komfortem i bezpieczeństwem to oferowane przez nas pojemniki oraz kubki z łusek ryżu wielokrotnego użytku zapewne zmienią twoje nastawienie i przekonają cię, że dokonałeś właściwego wyboru, który dodatkowo wpłynie pozytywnie na nasze środowisko.
Zastąpienie jednorazowych pojemników i kubków na kawę w naszym codziennym życiu ale także w szeroko pojętej przestrzeni publicznej - w szkołach, uczelniach, przedszkolach rozwiąże wiele problemów logistycznych, organizacyjnych a w perspektywie czasowej przyniesie korzyści ekonomiczne.

Pojemniki na wynos wielokrotnego użytku w ofercie DIS-PACK mają długą żywotność

Pojemniki na wynos wielokrotnego użytku, które oferujemy wykonane są z twardego polipropylenu (PP), nie zawierają BPA i są nietoksyczne. W przeciwieństwie do jednorazowych opakowań pojemniki wielokrotnego użytku możemy zmywać w zmywarce aż do 1000 cyklów. Możemy też używać kuchenki mikrofalowej do podgrzewania posiłków. Pojemniki Take away wielokrotnego użytku zostały zaprojektowane z myślą o długiej żywotności, dlatego są znacznie trwalsze i solidniejsze. Oznacza to, że przewożona żywność będzie bezpieczniejsza i dojedzie bez wycieków. Pojemniki wielokrotnego użytku dostępne są w wielu kształtach i rozmiarach oraz z różnym podziałem komór, dzięki temu można je dopasować do indywidualnych zestawów lunchowych. Praktyczne wiaderka z uchwytem na zupę przeniesiesz wygodnie w każde miejsce bez obawy, że wycieknie. Cechą wspólną opakowań wielokrotnego użytku jest szczelne zamknięcie, które gwarantuje bezpieczny transport. Pojemniki Take away wielokrotnego użytku to w dłuższej perspektywie duża oszczędność, więc nie tylko dbasz o środowisko ale także oszczędzasz pieniądze.

Opakowania wielokrotnego użytku z łusek ryżu są przyjazne dla środowiska

Czy wiesz, że miliardy jednorazowych kubków na kawę trafia na wysypiska śmieci na całym świecie ? Chociaż niektóre z nich nadają nie do recyklingu, to jednak większość nie. Więc może warto przekonać się do kubków na kawę wielokrotnego użytku. Na rynku dostępna jest masa kubków wielokrotnego użytku z różnych materiałów ale najlepszą opcją dla środowiska są kubki na kawę wielokrotnego użytku wykonane z łusek ryżu. Łuska ryżu jest naturalnie mocna i ze względu na jej grubość materiał, z którego wykonany jest kubek jest świetnym izolatorem co oznacza, że dobrze zatrzymuje ciepło. Każdego roku produkowanych jest 125 milionów ton łuski ryżowej. Część jest wykorzystywana do produkcji lekkich kubków na kawę o strukturze przypominającej ceramikę. Napój w kubku z łusek ryżu można podgrzać w mikrofali i szybko umyć w zmywarce. Pewne jest też, że twoja ulubiona kawa w tym kubku wielokrotnego użytku będzie smakować tak jak powinna, gdyż, kubki nie posiadają żadnych sztucznych dodatków, które mogłyby zmienić smak kawy. Dzięki swojej konstrukcji i poręcznej pokrywce silikonowej nie musisz martwić się o irytujące wycieki. Opaska silikonowa na kubku zapewnia wygodny uchwyt podczas trzymania gorącego napoju. Dzięki ciekawym motywom i kolorom kubków wielokrotnego użytku możesz z łatwością wyrazić swój styl i osobowość. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl