suma: 0,00 zł do kasy

Epidemed Septic VC 401 Preparat do dezynfekcji rąk i powierzchni 70% alkoholu 5 LITRÓW

5.0 1
Cena: 143,80 zł 143.80
Cena netto: 133,15 zł
Kod produktu: VC-401-KANISTER
Dostępność: Czekamy na dostawę - zobacz produkty podobne

Opis

Epidemed Septic VC 401 Preparat do dezynfekcji rąk i powierzchni 70% alkoholu 

Dane produktu:

Preparat Firmy VOIGT EPIDEMED SEPTIC VC 401 to produkt w postaci płynu o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i działaniu wirusobójczym. Przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk oraz do dezynfekcji powierzchni, materiałów, wyposażenia i mebli.

Skład: substancje czynne: Etanol - 70 g/100 g

SPOSÓB UŻYCIA:

DEZYNFEKCJA POWIERZCHNI: Na czystą powierzchnię nanieść preparat i dokładnie rozprowadzić. Po 60 sekundach powierzchnie mogą być użytkowane. Powierzchnie mające kontakt z żywnością wymagają spłukania wodą zdatną do picia.

DEZYNFEKCJA RĄK: Dokładnie rozprowadzić na dłoniach, wcierać przez 30 sekund, energicznie pocierając powierzchnie rąk, pozostawić do wyschnięcia. Postępować zgodnie z informacjami zawartymi na etykiecie i zasadami mycia i higienicznej dezynfekcji rąk.

Zastosowanie: preparat Firmy VOIGT EPIDEMED SEPTIC VC 401 jest zalecany do stosowania w obiektach prywatnych, przemysłowych i użyteczności publicznej oraz w innych obiektach wykorzystywanych w działalności zawodowej (np. obiekty ochrony zdrowia), sektorze żywnościowym, w warunkach przemysłowych i domowych oraz do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością, poza obszarem medycznym.

INFORMACJE BHP: H319: Działa drażniąco na oczy. H225: Wysoce łatwopalna ciecz i pary. P101: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. P102: Chronić przed dziećmi. P210: Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. P305+P351+P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P501: Zawartość/pojemnik usuwać do zbiorników do segregacji odpadów obecnych w swojej gminie. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka.

Cena obejmuje opakowanie zawierające 5 litrów.

Opinie o produkcie (0)

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl