Pojemnik z PLA z łączonym wieczkiem, 250 ml - 50 szt./opak.

5.0 1
Cena: 47,50 zł 47.50
  ( Cena jednostkowa brutto = 0,95 zł )
Cena netto: 38,62 zł
  ( Cena jednostkowa netto = 0,77 zł )
Kod produktu: 85699
Dostępność: Czekamy na dostawę - zobacz produkty podobne

Opis

Pojemnik PLA z łączonym wieczkiem 250 ml

Pojemnik z PLA z łączonym wieczkiem, pojemność 250 ml, ekologiczny i biodegradowalny Pojemnik z PLA łączonym wieczkiem eko, pojemność 250 ml

Dane produktu:

  • wymiar: 132 x 161 mm
  • wysokość: 31 mm
  • pojemność: 250 ml
  • kolor: transparent
  • materiał: PLA (na bazie roślin)
  • biodegradowalny
  • kompostowalny zgodnie z certyfikatem EN 13432
  • nadaje się wyłącznie do zimnych produktów (max. 40°C)

Zastosowanie: pojemnik PLA 250 ml to praktyczne, funkcjonalne a przed wszystkim ekologiczne opakowanie, które sprawdzi się w restauracjach, barach wegetariańskich i wegańskich, cateringu, sklepach ekologicznych. Idealne do podawania produktów zimnych takich jak sałatki, surówki, owoce, oliwki, pasty i różnego rodzaju przekąski. Pojemniki PLA 250 ml mają szczelne zamknięcie dzięki czemu transport i przechowywanie są bezpieczne i wygodne. Doskonała przeźroczystość zapewnia idealną prezentację produktu.Pojemniki PLA na sałatki dostępne są w szerokiej gamie pojemnościowej i można je dopasować do różnych potrzeb. Jeżeli chcesz pokazać, że jakość i ochrona środowiska są dla Ciebie tak samo ważne nie szukaj innych rozwiązań.

Cena obejmuje opakowanie zawierające 50 szt.

PLA to biodegradowalny materiał produkowany z zasobów odnawialnych, takich jak skrobia kukurydziana, która przetwarzana jest na biopolimer nazywany również "bioplastikiem". Wyglądem przypomina normalny plastik lecz jest w pełni przyjazny dla środowiska. Kompost to świetny sposób na poprawę kluczowych zasobów ziemi i odprowadzenia odpadów. Produkt kompostowalny oznacza, że ulega on kompostowaniu tylko w specyficznych i sztywnych kryteriach, stworzonych w kompostowniach przemysłowych (kompostowanie w domu nie tworzy spójnych warunków potrzebnych do kompostowania) w tym ogrzewanie produktów do określonej temperatury. Podczas kompostowania, kompostowalne produkty rozpadają się na CO2, wodę, związki nieorganiczne i biomasę, które nie zostawiają widocznych zanieczyszczeń lub toksycznych pozostałości. Po tym procesie odpady zamieniają się w gęstą ściółkę odżywczą, idealną do uprawy większości roślin. Aby produkt można było nazwać przemysłowo kompostowalnym, musi on posiadać certyfikat EN 13432 lub jego odpowiednik. Czas kompostowania może wynosić od 90 do 180 dni.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl