Wypełniacz - chips - chrupki - 100 litrów/opak

Dostępność: Na wyczerpaniu
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 39,00 zł 39.00
Cena netto: 31,71 zł
ilość opakowanie 100 litrów
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: SKROPAK100

Opis

Ekologiczny materiał zabezpieczający 

Cena obejmuje opakowanie zawierające 100 litrów chrupek.

SkroPAK to przyjazny środowisku materiał przeznaczony do zabezpieczania przesyłek w transporcie. Wykonany jest on na bazie materiałów pochodzenia roślinnego, dzięki czemu jest w 100% biodegradowalny i nietoksyczny. Po spełnieniu swojej funkcji granulat może byc ponownie wykorzystany lub łatwo i bezpiecznie utylizowany poprzez kompostowanie lub rozpuszczenie w wodzie. Skropak nie zawiera toksycznych dodatków, dzięki czemu zminimalizowane zostało ryzyko wywołania podrażnień u dzieci. Produkt jest też bezpieczny dla zwierząt domowych. Dzięki wykorzystaniu łatwo odnawialnych źródeł surowców proces produkcyjny Skropak wspiera strategie zrównoważonego rozwoju. Począwszy od pól uprawnych aż do miejsca dostawy, zastosowanie chrupków Skropak ma minimalny wpływ na środowisko naturalne.

Zastosowanie:

Firmy na całym świecie wykorzystują materiały opakowaniowe do zabezpieczania swoich przesyłek w transporcie. SkroPAK to bezkompromisowe rozwiązanie, które znajduje zastosowanie w bardzo wielu branżach, począwszy od akcesoriów dla dzieci i kosmetyków, poprzez urządzenia elektroniczne, aż po narzędzia. Specjalnie dobrany skład i kształt granulatu sprawia, iż doskonale zabezpiecza przesyłkę łatwo wypełniając każda wolną przestrzeń i chroniąc towar przed uszkodzeniem.
Właściwosci:
- lekki, wytrzymały i antystatyczny
- doskonale zabezpiecza przesyłkę
- łatwy, szybki i niedrogi w użyciu
- chroni produkty nie zwa¿ajac na rozmiar i kształt
- nadaje sie do wszelkiego rodzaju przesyłek, w tym przesyłek lotniczych
- bezpieczny dla środowiska, wykonany na bazie składników pochodzenia roslinnego
- biodegradowalny i kompostowalny
- zapewnia odbiorcy przesyłki wiele alternatywnych metod bezpiecznej utylizacji.

Właściwości chemiczne i fizyczne:

- nazwa chemiczna: węglowodory, polimery i skrobia ziemniaczana lub kukurydziana
- postać fizyczna: owalne elementy o strukturze gąbki
- zapach: lekki zapach zboża, pH przy 1% stężeniu: 5,8 +/- 0,6
- temperatura zapłonu: 364-369°C
- gęstość względna: 8 kg/m³ +/- 10%
- odporność na zgniatanie: przeprowadzone testy dowodzą, że biodegradowalny granulat     Skropak charakteryzuje się mniejszą wrażliwością na zgniatanie niż popularne wypełniacze polistyrenowe.
- trwałość i rozkład: Skropak ulega biodegradacji podczas kompostowania lub wystawiony na działanie wody
- ekotoksyczność: Skropak nie jest toksyczny
- sposoby utylizacji odpadów: wypełniacz Skropak może podlegać zbiórce razem z odpadami organicznymi           przewidzianymi do kompostowania.

Poziom odzysku i recyklingu: użytkownicy produktu nie podlegają obowiązkowi uzyskania określonego prawnie poziomu odzysku i recyklingu, wynikającego z ustawy z dnia 11 maja 2001 r. o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania niektórymi odpadami oraz o opłacie produktowej i opłacie depozytowej (Dz. U. Nr 63, poz. 639 ze zm.) - nie jest wymagane wnoszenie opłat do organizacji odzysku lub opłat produktowych wpłacanych do właściwego Urzędu Marszałka Województwa.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl