Wypełniacz skropak chrupki BIAŁY worek - 500 L/opak.

5.0 1
Cena: 146,80 zł 146.80
  ( Cena jednostkowa brutto = 146,80 zł )
Cena netto: 119,35 zł
  ( Cena jednostkowa netto = 119,35 zł )
Kod produktu: SKROPAK500_BIAŁY
Dostępność: Czekamy na dostawę - zobacz produkty podobne

Opis

Wypełniacz skropak chrupki BIAŁY worek 500 L

Dane produktu:

  • lekki, wytrzymały i antystatyczny
  • kolor: biały
  • doskonale zabezpiecza przesyłkę
  • niedrogi
  • chroni produkty bez względu na rozmiar i kształt
  • nadaje się do wszelkiego rodzaju przesyłek, w tym przesyłek lotniczych
  • przyjazny środowisku
  • wykonany na bazie składników pochodzenia roślinnego
  • biodegradowalny
  • zapewnia odbiorcy przesyłki wiele alternatywnych metod bezpiecznej utylizacji.

Zastosowanie: SkroPAK to przyjazny środowisku materiał przeznaczony do zabezpieczania przesyłek w transporcie. Wykonany jest on na bazie materiałów pochodzenia roślinnego, dzięki czemu jest w 100% biodegradowalny i nietoksyczny. Po spełnieniu swojej funkcji granulat może być ponownie wykorzystany lub łatwo i bezpiecznie utylizowany poprzez kompostowanie lub rozpuszczenie w wodzie. Skropak biały nie zawiera toksycznych dodatków, dzięki czemu zminimalizowane zostało ryzyko wywołania podrażnień u dzieci. Produkt jest też bezpieczny dla zwierząt domowych. Dzięki wykorzystaniu łatwo odnawialnych źródeł surowców proces produkcyjny Skropak wspiera strategię zrównoważonego rozwoju. Począwszy od pól uprawnych aż do miejsca dostawy, zastosowanie chrupków Skropak ma minimalny wpływ na środowisko naturalne. Firmy na całym świecie wykorzystują materiały opakowaniowe do zabezpieczania swoich przesyłek w transporcie. SkroPAK biały to bezkompromisowe rozwiązanie, które znajduje zastosowanie w bardzo wielu branżach, począwszy od akcesoriów dla dzieci i kosmetyków, poprzez urządzenia elektroniczne, aż po narzędzia. Specjalnie dobrany skład i kształt granulatu sprawia, iż doskonale zabezpiecza przesyłkę łatwo wypełniając każda wolną przestrzeń i chroniąc towar przed uszkodzeniem.

Cena obejmuje opakowanie zawierające 500 L

Właściwości chemiczne i fizyczne:

Nazwa chemiczna: węglowodory, polimery i skrobia ziemniaczana lub kukurydziana
Postać fizyczna: owalne elementy o strukturze gąbki
Zapach: lekki zapach zboża, pH przy 1% stężeniu: 5,8 +/- 0,6
Temperatura zapłonu: 364-369°C
Gęstość względna: 8 kg/m³ +/- 10%
Odporność na zgniatanie: przeprowadzone testy dowodzą, że biodegradowalny granulat    Skropak charakteryzuje się mniejszą wrażliwością na zgniatanie niż popularne wypełniacze polistyrenowe.
Trwałość i rozkład: skropak ulega biodegradacji podczas kompostowania lub wystawiony na działanie wody
Ekotoksyczność: skropak nie jest toksyczny
Sposoby utylizacji odpadów: wypełniacz Skropak może podlegać zbiórce razem z odpadami organicznymi          przewidzianymi do kompostowania.

Poziom odzysku i recyklingu: użytkownicy produktu nie podlegają obowiązkowi uzyskania określonego prawnie poziomu odzysku i recyklingu, wynikającego z ustawy z dnia 11 maja 2001 r. o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania niektórymi odpadami oraz o opłacie produktowej i opłacie depozytowej (Dz. U. Nr 63, poz. 639 ze zm.) - nie jest wymagane wnoszenie opłat do organizacji odzysku lub opłat produktowych wpłacanych do właściwego Urzędu Marszałka Województwa.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium