O nas

Firma DIS-PACK OPAKOWANIA specjalizuje się w dystrybucji opakowań dla sektora gastronomicznego oraz przemysłu spożywczego. Od blisko 20 lat jesteśmy zaufanym partnerem wielu firm w Polsce i Europie. Nasze doświadczenie i nieustanna praca nad nowymi rozwiązaniami w branży opakowań pozwala zaproponować Państwu najlepsze opakowania w najlepszych cenach.

Nasz magazyn oraz ekspozycja mieści się w Morawicy niedaleko lotniska w Balicach. Stąd dostarczamy zamówione towary własnym transportem na teren Krakowa i okolic. Posiadamy w pełni zinformatyzowany system sprzedażowo–magazynowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie realizować Państwa zamówienia złożone telefonicznie, mailowo lub poprzez nasze internetowe platformy sprzedażowe.

Nasza firma stale rozszerza portfolio produktowe wprowadzając szereg ciekawych rozwiązań zaspokajających różnorodne potrzeby w zakresie opakowań. Zaopatrujemy wiele instytucji i zakładów z różnych sektorów od szpitali i szkół po restauracje, bary, firmy cateringowe a także zakłady produkcyjne. Jest to możliwe dzięki szerokiej gamie oferowanych produktów, która gwarantuje sprostanie oczekiwaniom różnych Odbiorców.

Firma DIS-PACK Opakowania pracuje zgodnie z zasadami GMP i GHP, jest objęta nadzorem PPIS i jest wpisana do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli PPIS. Numer w rejestrze: HŻ.Ż - 642/2013

Jeśli Twoja firma chce działać w sposób przyjazny dla środowiska oferujemy szeroką gamę biodegradowalnych i kompostowalnych produktów opakowaniowych, które mają minimalny wpływ na środowisko.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium