Podkładki papierowe na stół 0
Podkładki papierowe na stół

Podkładki papierowe na stół to nowoczesna i atrakcyjna alternatywa

Coraz częściej restauracje, hotele oraz inne lokale z branży gastronomicznej chcą zastępować klasyczne obrusy z tkaniny jednorazowymi podkładkami na stół. Wynika to z chęci redukcji kosztów oraz kwestii estetycznych. Niezliczona ilość wzorów i kolorów jakie oferują producenci sprawia, że jest to często ciekawsza i bardziej atrakcyjna alternatywa dla lokalu. Podkładki papierowe na stół to również sposób na utrzymanie wysokich standardów higieny, które stały się szczególnie ważne w czasach pandemii.

Oto kilka powodów, dla których warto wybrać jednorazowe podkładki na stół:

Oszczędność pieniędzy - to powód czysto ekonomiczny ale istotny dla wszystkich prowadzących business gastronomiczny. Podkładki papierowe są tańsze od obrusów z tkaniny, eliminują koszty związane z praniem, prasowaniem oraz częstą wymianą. Jednorazowe podkładki zajmują mniej miejsca od klasycznych obrusów.

Gwarancja wysokiego poziomu higieny - podkładki na stół pozwalają na utrzymanie wysokiego poziomu higieny, ponieważ po każdym zakończonym posiłku są od razu wyrzucane do śmieci i zapobiegają kontaktowi jakichkolwiek pozostałości z kolejnym klientem.

Są praktyczne i wygodne - jednorazowe podkładki na stół wykonane są najczęściej z chłonnego papieru o gramaturze 40-80 g/m2. Doskonale ochraniają stół przed zabrudzeniami i plamami, izolują stół przed ciepłem podanych posiłków. Można je szybko wymienić.

To „zielona” alternatywa - pomimo, że podkładki to produkt jednorazowego użytku w rzeczywistości to „zielony” wybór. Podkładki z papieru można łatwo poddać recyklingowi. Ich zaletą jest również brak konieczności prania i stosowania detergentów jak również zużycia energii.

Bogata gama kolorów i wzorów - wybór jednorazowych podkładek na stół jest prawie nieskończony. Podkładki dostępne są w wielu kolorach - jednobarwne, kolorowe, w różnorodne wzory. Wybór koloru zależeć będzie od stylu wnętrza oraz innych elementów dekoracyjnych takich jak serwetki. Bardzo popularne są podkładki w jednolitym kolorze kraft oraz w kolorową kratkę. Spośród różnych kształtów i rozmiarów najchętniej wybierane są podkładki prostokątne o wymiarach 30 x 40 cm oraz 33 x 44 cm. Właściwy wybór to taki, który stworzy spójność z wnętrzem lokalu, stylem stołów a przede wszystkim kolorystyką. 

Możliwość personalizacji - niektóre podkładki papierowe można spersonalizować aby dodać koloru, wzmocnić przekaz lub nadać miejscu osobistego charakteru. Pomysłów na personalizację jest mnóstwo - pozycje menu, opis potraw serwowanych w lokalu oraz pochodzenia składników opowiedziane w atrakcyjny sposób okraszony humorystycznymi ciekawostkami. W lokalach, w których częstymi gośćmi są dzieci sprawdzą się nadruki w formie quizów, krzyżówek lub gier planszowych a pub może opowiedzieć na podkładce historię serwowanego piwa.

Jednorazowe podkładki na stół to nowoczesny i modny sposób nakrycia stołu. Odpowiednio dobrane podkładki uatrakcyjnią nakrycie stołu, nadadzą dekoracjom koloru, podkreślą elegancję miejsca. Podkładki papierowe na stół sprawdzą się zarówno w mniej formalnych rodzinnych wnętrzach - bar, pizzeria, lodziarnia, foodtruck jak i w eleganckich wnętrzach restauracji, hotelu, kawiarni, pubu lub klubu.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium