Pudełka fasonowe z okienkiem 0
Pudełka fasonowe z okienkiem

Przez okienko w pudełku jednorazowym widać lepiej!

Opakowanie odgrywa kluczową rolę w przyciągnięciu uwagi konsumenta i skutecznej prezentacji oferowanego produktu. Innowacyjnym i atrakcyjnym wizualnie rozwiązaniem opakowaniowym jest pudełko z okienkiem, pudełko fasonowe do pakowania z okienkiem lub opakowanie papierowe z okienkiem. Pudełka fasonowe z okienkiem zapewniają unikalny sposób prezentacji produktu, zapewniają zwiększoną widoczność produktu, lepszą rozpoznawalność marki, różnicowanie produktów, dobrą ochronę produktu i zwiększenie sprzedaży. Poniżej przedstawiamy zalety i różne zastosowania opakowań z okienkiem oraz powody, dla których coraz więcej firm z różnych branż wybiera pudełka z okienkiem do prezentacji swoich produktów.

Widoczność produktu

Główną zaletą jednorazowych pudełek z okienkiem jest lepsza widoczność oferowanego produktu. Dzięki przezroczystemu okienku opakowanie lepiej prezentuje produkt i pozwala ocenić kolor, fakturę, wygląd i jakość - kusi klienta do zakupu bez konieczności otwierania. Niezależnie czy są to wypieki, słodycze, zestawy prezentowe czy smaczne przekąski na imprezę atrakcyjność wizualna stworzona przez pudełko z okienkiem ma ogromny wpływ na postrzeganie produktu przez klienta, ocenę marki i decyzję zakupową.

Rozpoznawalność marki  

Na dzisiejszym konkurencyjnym rynku wyróżnienie się to konieczność. Przezroczyste okienko pozwala na rozmieszczenie elementów logowanych tak aby były widoczne dla klienta przypominając o marce i wzmacniając jej rozpoznawalność. Widoczność produktu sprawia, że klient nie musi polegać jedynie na opisie produktu lub zdjęciu na opakowaniu ale jest w stanie sam ocenić produkt przed dokonaniem zakupu. Pudełko z okienkiem eliminuje niepewność co do wyboru produktu i buduje zaufanie do marki.

Wyróżnienie produktu

Pudełka z okienkiem pomagają produktom wyróżnić się na półce sklepowej (kosmetyki, gadżety elektroniczne, zestawy prezentowe) w witrynie cukierni, kawiarni, piekarni  (słodkie wypieki, przekąski, ciastka, słodycze) czy ladzie chłodniczej (sushi). Możliwość zobaczenia oferowanego produktu przyciąga uwagę klienta, który szuka atrakcyjnej wizualnie i wyróżniającej się oferty.

Budowanie zaufania klienta   

Zaufanie jest podstawą każdej udanej relacji biznesowej a dzięki pudełkom z okienkiem już od pierwszego spojrzenia można obejrzeć rzeczywistą jakość, stan i przydatność produktu do swoich potrzeb. Przejrzystość okienka buduje zaufanie i zmniejsza poczucie ryzyka zakupowego bez fizycznej kontroli. Opakowanie z okienkiem dodaje konsumentowi pewności o właściwym zakupie.

Ochrona produktu

Chociaż główną zaletą pudełek z okienkiem jest prezentacja produktu to równie ważną cechą  tych opakowań jest zapewnienie produktowi odpowiedniej ochrony. Pudełka cateringowe z okienkiem wykonane są z dobrej jakości i odpowiednio sztywnej tektury a solidna konstrukcja chroni produkt i zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi w czasie transportu.

Branże w jakich można używać pudełek z okienkiem:

  • Produkty spożywcze, produkty piekarnicze, słodkie wypieki, słodycze - pudełka z okienkiem doskonale sprawdzają się do zapakowania pysznych wypieków, słodyczy, słodkich i słonych przekąsek. Przezroczyste okienko sprawia, że już od pierwszej chwili nie można się im oprzeć. Zachęca też do zakupu pod wpływem impulsu.
  • Sushi na wynos - coraz większą popularnością cieszą się pudełka z okienkiem do pakowania sushi na wynos. Pudełko na sushi z okienkiem to nie tylko bardziej przyjazna dla środowiska opcja, zapewnia też lepszą prezentację i ekspozycję tego orientalnego przysmaku Pudełko na sushi z okienkiem może też zostać dodatkowo spersonalizowane dzięki czemu zwiększa się rozpoznawalność marki.
  • Kosmetyki, produkty kosmetyczne, zestawy prezentowe
  • W branży kosmetycznej gdzie wygląd jest najważniejszy pudełko z okienkiem wzbudza zaufanie do produktu i daje poczucie luksusu i jakości premium.
  • Catering biznesowy, catering konferencyjny.
Pudełka z okienkiem to dobry wybór dla firm cateringowych oferujących szeroko pojęty catering biznesowy - imprezy firmowe, szkolenia, bankiety, koncerty, wigilia firmowa, party box itp. Pudełka z okienkiem są nie tylko wygodne do transportowania przygotowanej żywności ale też z racji estetycznego wyglądu mogą być eksponowane bezpośrednio na stołach i ladach.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium