Rodzaje uchwytów toreb papierowych 0
Wszystkie rodzaje uchwytów toreb papierowych

Torby papierowe z indywidualnym nadrukiem są świetną reklamą

Dla firm, które całkowicie zrezygnowały z plastikowych reklamówek najlepszą alternatywą są torby papierowe. Torby papierowe z nadrukiem są nie tylko wszechstronne i będą pasować do potrzeb każdej firmy ale też pozytywnie wzmocnią jej markę. Torby papierowe z logo to luksusowy wygląd, poszanowanie środowiska ale też lepsze możliwości indywidualnego nadruku niż na ich plastikowych odpowiednikach. Niezależnie od prowadzonej działalności i sprzedawanych produktów torby papierowe to dzisiaj najlepszy bo przyjazny środowisku wybór. Oprócz szerokiej gamy kolorów i rozmiarów torby papierowe dostępne są z różnymi rodzajami uchwytów, które możemy dopasować do naszych specyficznych potrzeb. Uchwyty na torbie wpływają nie tylko na wygląd torby ale też na nośność.

Więc jakie mamy rodzaje uchwytów na torbach papierowych?

Torba papierowa z uchtywem płaskim blog

Uchwyt płaski

Torby z uchwytem płaskim dzielą się na zewnętrzne i wewnętrzne. Najbardziej popularne to torby z uchwytami wewnętrznymi. Papierowe uchwyty mają kształt przypominający taśmę i mocowane są na wewnętrznej stronie torby, co oznacza, że połączenie między uchwytem a torbą jest niewidoczne. To jedna z najbardziej przystępnych cenowo opcji. Torby papierowe z uchwytem płaskim wybierane są najczęściej przez restauracje, kawiarnie, cukiernie, piekarnie, foodtrucki, firmy cateringowe i inne lokale gastronomiczne oferujące posiłki na wynos i w dowozie. Ich nośność jest wystarczająca aby bezpiecznie i wygodnie transportować pojemniki i pudełka z żywnością

Torba z uchwytem skręcanym blog

Uchwyt skręcany

Torby z uchwytem skręcanym wybierane są najczęściej przez sklepy z pamiątkami, sklepy odzieżowe, księgarnie i sklepy spożywcze. Są niezwykle wytrzymałe a jednocześnie eleganckie i wygodne. Uchwyty wykonane są zwykle z cienkiego papieru, który został skręcony w sznurek. Skręcanie papieru zwiększa wytrzymałość uchwytów na rozciąganie co umożliwia bezpieczne przenoszenie ciężkiej zawartości nawet na dłuższą odległość. Torby z uchwytem skręcanym są nieco droższe od toreb z uchwytem płaskim. Nadają się doskonale do personalizacji poprzez nadrukowanie grafiki, logo itp.

Uchwyt wycinany

Otwory pełniące funkcję uchwytu wycinane są w górnej części torby. Otwory są wzmocnione co pozwala na wygodne pakowanie i przenoszenie produktów. Ogólna wytrzymałość uchwytu zależy od jakości papieru użytego w torbach. Papierowe torby z nadrukiem często wykonane są z papieru siarczanowego. Przy tego typu torbach należy pamiętać, że trudniej jest je przenosić jeśli wystają z niej produkty. Ten rodzaj torebek z wycięciem sprawdza się w sklepach kosmetycznych, w aptekach, w sklepach z odzieżą, w księgarniach, w sklepach jubilerskich, w sklepach z elektroniką. Na torbach z wycinanym otworem można z łatwością drukować dowolną grafikę.

Torba z uchwytem sznurkowym blog

Uchwyt sznurkowy

Torba papierowa z logo z uchwytem sznurkowym ze względu na swoje wykończenie premium używana jest najczęściej w sklepach oferujących luksusowe produkty. Uchwyty sznurkowe są znacznie mocniejsze od papierowych skręcanych lub płaskich dlatego torby z takim uchwytem przystosowane są do przenoszenia większych obciążeń. Papierowe torby reklamowe wyglądają luksusowo i stylowo i są częścią wizualnej atrakcyjności produktów wysokiej jakości takich jak wino, biżuteria, elektronika. Uchwyt ze sznurka to idealna równowaga między dobrym wyglądem a trwałością. Dobrej jakości papier i sznurkowy uchwyt sprawiają, że torby są wygodne w noszeniu i do wielokrotnego użytku. Torba papierowa ekologiczna z nadrukiem to najlepszy nośnik reklamowy.

Torba z uchwytem wstążkowym blog

Uchwyt wstążkowy

Uchwyty wstążkowe mówią same za siebie. Dodają szykownej elegancji każdej torbie i dopełniają premium look do sprzedawanego produktu. Uchwyt wykonany jest zazwyczaj z jedwabiu, nylonu lub poliestru i jest zauważalnie mocniejszy od uchwytów papierowych. Wstążka występuje w różnych kolorach i dopasowana jest do stylu i koloru torby. Torebki papierowe na prezenty z uchwytem wstążkowym sprawdzają się idealnie jako torby prezentowe w których liczy się wygląd i styl a mniej praktyczność. Niemniej jednak torby z tym uchwytem wykonane są zazwyczaj z papieru o wysokiej gramaturze dzięki której mają bardzo dobrą wytrzymałość.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium