Opcje przeglądania
Kategorie
Dostępność
Nowość
Promocja
 

PACCOR

PACCOR to firma ukształtowana przez wieloletnią tradycję i doświadczenie. To wiodący międzynarodowy gracz w branży opakowaniowej o ogromnej wiedzy specjalistycznej.  Na drodze nieustannego rozwoju know-how i technologii grupa PACCOR pozyskała wiele firm z całej Europy i USA. Te fuzje i przejęcia umożliwiły firmom rozwój poprzez zbudowanie jak najbardziej wszechstronnej wiedzy o know-how i technologiach związanych z branżą opakowaniową. To z kolei pozwoliło grupie PACCOR osiągnąć świetne wyniki w tworzeniu skutecznych i zrównoważonych rozwiązań produktowych, zapewniających niezwykłą wartość dla klientów i społeczeństwa. Za sukcesem grupy PACCOR stoi połączenie tradycji i innowacji a także długa droga fuzji i przejęć:

W 1999 roku Huhtamaki, globalny dostawca opakowań do żywności, wykupuje kilku producentów opakowań z tworzyw sztucznych i tworzy wspólną jednostkę biznesową, Huhtamaki Consumer Goods. 

W 2010 roku Huhtamaki sprzedaje ten biznes globalnej firmie inwestycyjnej. 

W 2011 roku inwestor, który w tym czasie był już właścicielem francuskiej Grupy Veriplast i węgierskiego Pannunion, łączy wszystkie spółki w Grupę PACCOR. 

W 2013 roku inwestor podejmuje decyzję o włączeniu PACCOR do Grupy Coveris. Od tego czasu PACCOR działa pod nazwą Coveris Rigid.

W tym samym roku Coveris rozszerza swoje portfolio, przejmując dwie kolejne firmy: Kobusch (Niemcy) i Closures (USA). 

W 2014 roku KubeTech (USA) zostaje zintegrowane jako kolejna firma. 

W 2018 roku Coveris sprzedaje oddział Coveris Rigid amerykańskiej firmie private equity Lindsay Goldberg. Od tego czasu firma ponownie działa jako PACCOR. 

W 2019 roku do grupy PACCOR dołącza hiszpańska firma EDV Packaging Solutions, S.A. 

Od 1 września 2022 r. PACCOR jest częścią Grupy Faerch w Danii.

Firma Dis-Pack Opakowania jest wieloletnim partnerem firmy Faerch oraz Coveris będących częścią grupy PACCOR w zakresie dystrybucji opakowań dla przemysłu i branży Horeca.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium