Opcje przeglądania
Kategorie
Dostępność
Nowość
Promocja
 

PAPSTAR

PAPSTAR to jeden z wiodących dostawców jednorazowych opakowań oraz wyposażenia dla sektora Horeca. Firma zlokalizowana jest w Kall w północno zachodnich Niemczech, skąd każdego dnia zapewnia dostawy swoich produktów do najbardziej odległych zakątków w całej Europie. Najwyższa jakość i szybka obsługa zamówień jest możliwa dzięki oddziałom oraz lokalnym dystrybutorom rozmieszczonym w większości krajów europejskich w tym także w Polsce. Z powierzchnią magazynową 130 000 metrów kwadratowych z miejscem na 70 000 palet i 100 000 miejsc na kartony PAPSTAR jest w stanie zapewnić stałą dostępność oferowanego asortymentu oraz szybką w pełni zautomatyzowaną kompletację zamówień.

Asortyment produktów firmy PAPSTAR składa się z ponad 5000 artykułów z kategorii opakowań jednorazowych, zastawy stołowej, artykułów gospodarstwa domowego i higieny. Polityka firmy opiera się nie tylko na zapewnieniu najwyższej jakości oferowanych produktów ale także na podążaniu z duchem czasu tak, aby sprostać wymaganiom rynku związanym ze zrównoważonym rozwojem. Od kilku lat PAPSTAR obiera kurs na produkty ekologiczne i przyjazne dla środowiska pochodzące z surowców odnawialnych takich jak drewno, tektura z włókien drzewnych, trzcina cukrowa, liście palmowe, bambus które zwiększają swój udział w ogólnym wolumenie asortymentu. Ponad 60% wszystkich produktów w kategorii jednorazowych naczyń wykonanych jest z surowców odnawialnych i monomateriałów. PAPSTAR, który podchodzi z wielką odpowiedzialnością i troską do wyzwań związanych z zieloną przyszłością naszej planety oraz wsłuchując się w głosy konsumentów chce dostarczać produkty, które mogą zapewnić drugie życie i wpisać się w koncepcję zrównoważonego recyklingu w myśl idei zamkniętego obiegu. Przy wyborze produktów oraz podczas produkcji firma PAPSTAR stosuje się do znaków jakości niezależnych organów. Aspekty środowiskowe i społeczne są uwzględniane na równi z wymaganiami dotyczącymi wysokiej jakości. Kluczowe produkty oferowane przez PAPSTAR przeznaczone są do kontaktu z żywnością ponieważ dla firmy nadrzędną wartością jest zdrowie konsumenta.

Nasza firma jako wieloletni partner firmy PAPSTAR w Polsce podąża za wartościami wyznaczonymi w różnych obszarach przez naszego niemieckiego partnera. Staramy się nieustannie poszerzać gamę produktową firmy PAPSTAR a dzięki naszej infrastrukturze logistycznej większość towarów jest dostępnych od ręki.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium