Opakowania papierowe są najlepsze do pakowania produktów piekarniczych 0
Opakowania papierowe są najlepsze do pakowania produktów piekarniczych

Najlepsze opakowanie dla produktów piekarniczych.

Produkty piekarnicze i cukiernicze to jedne z najpopularniejszych produktów spożywczych na całym świecie. Opakowania, w które je pakujemy muszą nie tylko wyglądać atrakcyjnie ale muszą być funkcjonalne, tak aby klient był pewny, że zakupiony produkt pozostanie jak najdłużej świeży i nienaruszony do momentu aż zostanie zjedzony. Najlepszym opakowaniem do pakowania produktów piekarniczych są torby i torebki papierowe. To właśnie torebka papierowa sprawi, że chleb, bagietka lub ciabatta zachowają chrupiącą i pyszną skórkę. Struktura papieru pozwala pieczywu oddychać umożliwiając powolną utratę wilgotności. Pieczywo nie pleśnieje a skórka pozostaje chrupiąca. Być może pieczywo zapakowane w torebkę foliową utrzyma dłużej świeżość ale jeśli chodzi o utrzymanie oryginalnych walorów smakowych to tylko torba papierowa jest w stanie go zapewnić. Papierowe torebki są również mocne i wytrzymałe, dlatego z powodzeniem chronią zawartość przed zanieczyszczeniem podczas przenoszenia i przechowywania.

Co sprawia, że torby papierowe są tak popularne ?

  • Nadają się do recyklingu i do wielokrotnego użytku. Torby papierowe wykonane są z materiałów, które można powszechnie poddawać recyklingowi i ulegają biodegradacji po wyrzuceniu. Można je też ponownie wykorzystać. Torebki papierowe to najbardziej ekologiczna opcja na rynku. Torby rozkładają się znacznie szybciej niż plastikowe a oprócz walorów ekologicznych oferują korzyści handlowe i ekonomiczne.
  • Produkt (pieczywo, wyroby cukiernicze, posiłki na wynos, odzież itp.) zapakowany w torebki papierowe małe może przyciągnąć więcej potencjalnych klientów, ponieważ od zawsze torby papierowe kojarzone były z produktami premium. To skojarzenie z jakością sprawia, że torebki papierowe są bardziej atrakcyjne dla konsumentów i mogą zwiększyć wartość i rozpoznawalność twojej marki.
  • Torby papierowe są trwałe i wygodne a ich wszechstronność sprawia, że nadają się do zapakowania niezliczonej ilości produktów - torby cateringowe na wynos, torby papierowe zakupowe, torby prezentowe, torby reklamowe, papierowe torby na gadżety.
  • Torby papierowe z nadrukiem są skutecznym narzędziem w promocji twojej marki. Na torbach papierowych można bardzo łatwo drukować a ich chłonna powierzchnia pozwala na tworzenie wysokiej jakości nadruków. Dzięki ciekawemu pomysłowi i jakości twoja marka się wyróżni.
  • Torby papierowe są modne. Panująca moda na Vintage sprawia, że torby papierowe w kolorze brązowym wpisują się doskonale w ten trend podkreślając klimat twoich produktów.
  • Torebki papierowe są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, kształtów i grubości. A oto przewodnik, który pomoże wam dobrać torbę papierową do swoich potrzeb:

Torba fałdowa i płaska - sprawdza się w piekarniach do pakowania chleba, bagietek, bułek, ciabatty, drożdżówek itp., w cukierniach - do pakowania ciastek, ciast, drożdżówek, w kawiarniach i innych lokalach gastronomicznych do pakowania kanapek, bułek, tortilli, wrapów, tostów itp., sprawdzają się również w handlu detalicznym.

Torba papierowa blogOpakowania papierowe blog

Torba klockowa - sprawdza się e restauracjach, kawiarniach, foodtruckach, firmach cateringowych pakujących dania na wynos, posiłki w dostawie, fastfood

Torba papierowa klockowa blog

Szeroką gamę toreb papierowych dla branży piekarniczej oraz Horeca wraz z możliwością indywidualnych nadruków oferuje firma Dis-Pack Opakowania

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium