Podkładki papierowe na stół 0
Podkładki papierowe na stół

Zalety podkładek papierowych na stół

Główną funkcją podkładki na stół jest ochrona stołu przed plamami, kurzem i uszkodzeniami spowodowanymi wysoką temperaturą i plamami z wody lub tłuszczu. Maty na stół wykonane sa z różnych materiałów takich jak papier, plastik lub tkanina. W restauracjach i innych lokalach gastronomicznych najbardziej praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem są podkładki papierowe na stół.

A oto zalety podkładek papierowych na stół:

  1. Podkładka papierowa chroni stół przed wilgocią, ciepłem i światłem.
  2. Dzięki zastosowaniu podkładek papierowych, stół wygląda na czystszy. Po konsumpcji można wymienić podkładkę na nową i czystą a stół zawsze będzie wyglądał świeżo.
  3. Używając jednorazowych podkładek papierowych na stół można zaoszczędzić pieniądze i czas na pranie. Usuwasz ze stołu zabrudzoną podkładkę i wymieniasz na nową.
  4. Podkładki na stół czarne mogą służyć jako element dekoracyjny. Maty na stół dzięki odpowiednio dobranym kolorom i wzorom nadają nakryciu stołu koloryt i smak. Podstawki pod talerze to część scenografii stołu jadalnego dzięki, któremu zyskuje on elegancję i poprawia jego wygląd.
  5. Stosowanie podkładek papierowych w restauracji można wykorzystać do promocji i przekazania ważnych informacji lub też do zabawiania dzieci w formie gier.
  6. Spersonalizowane eleganckie podkładki na stół uatrakcyjnią twoją markę. Na podkładce można nadrukować menu restauracji, dania na wynos, godziny pracy i inne udogodnienia oferowane przez twoją restaurację,  co jest jednym ze sposobów promocji Twojej firmy. Jeśli masz nową pozycję w menu, nadruk na podkładce wraz z opisem nowej potrawy i ceną może zaintrygować klientów, aby ja wypróbować. Podkładki na stół  nowoczesne w formie łamigłówek, gier lub quizów to świetny sposób na spędzenie czasu w restauracji. Projekty na podkładce papierowej mogą też zawierać treści edukacyjne dla dzieci - literki, cyfry itp. Dlatego podkładka jest idealnym przedmiotem do edukacji dzieci podczas, gdy one cieszą się przekąską.
  7. Ekskluzywne podkładki na stół dostępne są w różnych kolorach, wzorach i rozmiarach. Najczęściej w kształcie prostokątnym.
  8. Dzięki papierowym podkładkom sprzątanie stołu i przygotowanie go do przyjęcia nowych klientów jest łatwiejsze i szybsze. Dzięki nim zapewniasz lepszą organizację pracy w swoim lokalu.

Firma Dis-Pack Opakowania oferuje szeroką gamę podkładek papierowych na stół wraz z możliwością indywidualnego nadruku.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium