Profesjonalne pierwsze wrażenie - personalizacja opakowań! 0
Profesjonalne pierwsze wrażenie - personalizacja opakowań!

Dlaczego warto inwestować w personalizowane nadruki na opakowaniach do żywności?

Torba papierowa na zakupy lub do przewożenia żywności na wynos, pudełko papierowe na ciasto, tort lub inne wypieki, kubek papierowy do kawy, ekologiczny pojemnik z trzciny cukrowej na lunch lub przekąski nie muszą tylko przechowywać produktu, mogą również posłużyć jako potężny kanał marketingowy dla Twojej firmy pomagając pozyskać więcej klientów, zwiększyć sprzedaż i generować większe przychody.

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak Sturbucks stał się gigantem jakim jest dzisiaj ? Na początku swojej działalności mała sieć kawiarni z Seattle była jedną z pierwszych, która umieściła niestandardowe logo na swoich kubkach na wynos ułatwiając przechodniom skojarzenie napojów z marką i tak jest do dzisiaj. Ich logo jest tak mocno utrwalone w świadomości każdego miłośnika kawy, że ten kawowy gigant jest bez problemu rozpoznawalny jw każdym zakątku globu. Taki właśnie efekt uzyskasz poprzez personalizację innych artykułów jednorazowego użytku takich jak torba papierowa z logo lub pudełko na wynos, których używasz w swojej kawiarni, cukierni lub restauracji. Dodając swoje logo, slogan lub inny branding na torbie papierowej czy pudełku z posiłkiem na wynos zamieniasz produkt w mobilną reklamę swojej firmy. Dzięki personalizacji na opakowaniach twoja marka staje się widoczna dla setek osób, ilekroć ktoś przechodzi ulicą z twoją torbą lub kubkiem w dłoni. Krótko mówiąc indywidualny nadruk na torbie papierowej, na kubku do kawy czy na pudełkach papierowych działa jak mobilny billboard dla twojej kawiarni, restauracji, piekarni czy foodtrucka pomagając zwiększyć widoczność, w kosztach niewspółmiernie niższych niż tradycyjny baner, billboard czy reklama wizualna.

Jeśli zastanawiasz się czy to faktycznie działa może przyjdzie ci na myśl taka sytuacja: jesteś w biurze i zauważyłeś torbę z logo restauracji lub pusty kubek po kawie i nagle poczułeś, że też chętnie byś coś zjadł ! I kiedy widzisz na torbie markę firmy cateringowej lub kawiarni jest duża szansa, że zamówisz posiłek właśnie w tej firmie lub wybierzesz się na kawę do kawiarni, której kubek zobaczyłeś na biurku.

Logowana torba papierowa, kubek lub opakowanie na posiłki służą jako forma bezpłatnego marketingu mającego na celu przyciągnięcie uwagi nowych klientów jak również bezpłatnej reklamy Twojego lokalu lub sklepu wśród obecnych klientów pomagając Ci przyciągnąć stałych bywalców na kolejny kubek pysznej kawy lub lunch. Dodając swoje logo na opakowaniach, które używasz w swojej kawiarni lub restauracji możesz przekształcić swoje miejsce w coś więcej niż tylko „kolejne miejsce do wypicia kawy lub zjedzenia posiłku” ale w ulubione miejsce docelowe dla lokalnych mieszkańców, pracowników lub przechodniów. Zyskasz w ten sposób stały strumień sprzedaży i klientów, którzy mogą pomóc w rozwoju twojej firmy.

Brandowanie torby papierowej, kubka na kawę, pudełka na wynos pomoże Ci stworzyć markę, którą ludzie zapamiętają. Powszechnie wiadomo jak ogromny wpływ na wybory konsumenckie ma opakowanie. Dotyczy to również szeroko pojętej branży gastronomicznej - kawiarni, cukierni, firm cateringowych, piekarni i cukierni. Odpowiednia szata graficzna na torbie lub na jednorazowym kubku nadaje sprzedawanym produktom niepowtarzalności i przyciąga wzrok swoim wyglądem. Indywidualny nadruk na torbie z uchwytem, w której dostajemy zapakowany posiłek lub zakupy w sklepie, nadruk na kubku papierowym, w którym popijamy pyszną kawę w drodze do pracy czy nadruk na pudełku z lunchem dostarczonym do biura pomoże nadać Twojej restauracji lub kawiarni profesjonalny wizerunek - taki, który wielu klientów będzie kojarzyć z produktem wyższej jakości. Brandowana torba papierowa będzie miała znaczący wpływ na to, jak ludzie postrzegają nie tylko Twój posiłek, kawę lub inny produkt, który oferujesz ale także atmosferę, klimat i wartość Twojego lokalu jako całości. Wszystko to składa się na pozytywne pierwsze wrażenie, które w dłuższej perspektywie przyczyni się do wyższych wskaźników utrzymania klientów, większej sprzedaży i większych przychodów Twojej firmy.

Firma Dis-Pack Opakowania oferuje możliwość personalizacji opakowań dla restauracji, kawiarni, pizzerii, cukierni, piekarni, sklepów i delikatesów.

Nadruki realizowane są na torbach papierowych z uchwytem, torebkach fałdowych piekarniczych, torbach bawełnianych, pojemnikach papierowych i pojemnikach z trzciny cukrowej. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium